HİZMETLER

BİZ KİMİZ ?

AKRANYA İNŞAAT LTD.ŞTİ.

2005 de sektöründe deneyimli bir kadro tarafından; İnşaat alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu.

AKRANYA İNŞAAT, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için projelerinde en son teknolojiyi kullanarak üretim teknolojisini sürekli yakından takip etmektedir.

AKRANYA İNŞAAT, Teknolojik donanımı, global şirket anlayışı ve yeniliğe açık şirket kültürü ile hizmet sunduğu bu alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır.

AKRANYA İNŞAAT, geride kalan 14 yıl içerisinde, ciddi ve önemli projeleri başarıyla tamamlayarak, kendinden emin ve güvenle geleceğe doğru yol almaktadır.

AKRANYA İNŞAAT, gücünü sizden alan ve yine bu gücü size daha iyi hizmet verebilmek için harcayan ileri görüşlü, modern ve kurumsal hizmet anlayışını kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Biz işine âşık, yaptığı işi severek yapan ve teknolojiyi sanatıyla taçlandıran dinamik kadrolarla çalışırız.

Faydalı Linkler

https://www.ihale.gov.tr/

KAMU İHALE KURUMU

https://ekap.kik.gov.tr/

MERSİS entegrasyonu ile Ticaret Sicil Bilgileri kapsamındaki ortaklara ve yöneticilere ait bilgilerin EKAP üzerinden alınması sağlanmaktadır

https://www.atonet.org.tr/

ATO, iş ilişkilerinde dürüstlüğü, güveni, disiplini, mesleki ahlak ve dayanışmayı hakim kılmak üzere yasal görevlerinin yanında girişimci bireylere; ülkenin ekonomik, sosyal, kültürel sorunları karşında "biz duygusu"ndan hareketle sen kazan ülken kazansın

https://www.ihalehaberi.net/

İhale Haberi; İnşaat ihale ilanları, ihale sonuçları, mevzuatlar, ve dahasiyla hizmetinizde...